Mały detal – wielka zmiana. Odmień przestrzeń w swoim domu.

Większość z nas przynajmniej raz na jakiś czas decyduje się dokonać drobnych zmian w swoim domu. Meble użytkowane przez wiele lat zdążyły się już opatrzeć. Niektóre wyglądają nieco staromodnie, inne są zwyczajnie niepraktyczne w użytkowaniu. Jest na to rada! Aby mebel zyskał na funkcjonalności, wystarczy zamontować w nim rolki do mebli. Jakie są z tego korzyści?

Taki drobiazg może sprawić, że spowszedniały mebel otrzyma zupełnie nowe funkcje. Rolki do mebli to bardzo praktyczny dodatek o wielu zaletach. Jeszcze kilka lat wstecz meble na kółkach kojarzyły się przede wszystkim z magazynami przemysłowymi czy biurową przestrzenią. Dziś takie rozwiązania świetnie sprawdzają się w aranżacji w stylu industrialnym czy minimalistycznym. Poznaj zalety rolek do mebli:

Mebel zyska na funkcjonalności

Niewielki dodatek w postaci rolek do mebli sprawi, że komoda czy stolik będą bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu. Mebel można swobodnie wpasować w każdą przestrzeń. Największą zaletą jest fakt, że taki element wyposażenia można ustawiać w dowolnym miejscu i w zależności od zapotrzebowania. Stolik może więc stać przy sofie, a następnego dnia zająć miejsce bliżej łóżka. Możliwości ograniczone są jedynie wyobraźnią.

Łatwa organizacja przestrzeni

Kolejną cechą rolek do mebli jest to, że znacznie ułatwiają przenoszenie poszczególnych modułów. Dzięki temu elementy wyposażenia wnętrza z łatwością przesuną zarówno osoby starsze, jak i młodzież. Sam montaż rolek jest błyskawiczny i na tyle prosty, że nie sprawi nikomu problemów.

Na mały metraż

Funkcjonalność jest tym, na co zwracają uwagę właściciele mieszkań o niewielkiej powierzchni. Rolki do mebli wmontowane w szafkę czy biurko sprawiają, że element ten zyskuje dodatkowe funkcje, co jest niezwykle cenione w przestrzeniach o niewielkim metrażu.

Brak wgnieceń i zarysowań

Większość mebli w trakcie przenoszenia może pozostawić na podłodze nieestetyczne rysy. Mebel wyposażony w rolki do mebli wyklucza tego typu przypadki. Co więcej, wysoka jakość użytych materiałów sprawia, że meble nie pozostawiają żadnych wgnieceń. Dzięki tego typu dodatkom tworzenie nowej aranżacji odbywa się niemal bezszelestnie.

Chcąc nadać swojemu wnętrzu nowego charakteru, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości dodatki. Rolki do mebli to część asortymentu znajdującego się na stronie sklepstolarza.pl. W ofercie znajduje się także bogaty wybór uchwytów do mebli, nóżek stołowych, obrzeży i oklein modyfikowanych. Wszystkie produkty cechuje trwałość oraz wysoka jakość wykonania. Odwiedź sklepstolarza.pl i czerp przyjemność z odmienionego wnętrza swojego domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *