Jesteś plantatorem buraka cukrowego?
Zależy Ci na zwiększeniu plonów?
Cenisz swój czas?

Współpracując ze sobą, możemy osiągnąć znacznie więcej.

Dla nas jesteś Partnerem w biznesie i właśnie tak zamierzamy Cię traktować. Dlatego dokładnie w chwili, w której to czytasz, pracujemy nad projektem, jakiego jeszcze nie było! A wiesz dlaczego? Bo łączy nas wspólny cel.

WIĘKSZY
PLON
Otrzymasz dostęp do fachowej wiedzy i wsparcia oraz narzędzi, które bezpośrednio przełożą się na poprawę Twoich wyników.
ATRAKCYJNE
NAGRODY
Doceniamy Twój wysiłek - biorąc udział w programie Agripartner zdobędziesz wyjątkowe nagrody.
PROFESJONALNE
NARZĘDZIA
Zapomnij o żmudnym siedzeniu nad kartą plantacji, od teraz zrobisz to w kilka kliknięć!
AKTYWNE
WSPARCIE
Nie zostawimy Cię w potrzebie - jesteśmy partnerami, więc możesz na nas polegać. Doradzimy Tobie jak najlepiej uprawiać buraki.
JASNE
ZASADY
Nie musisz za nic dodatkowo płacić. Agripartner to bezpłatne rozwiązanie dla plantatorów takich jak Ty.
Czekamy na Ciebie,
przekonaj się, że ta decyzja się opłaca, Partnerze!
Zespół Nordzucker Polska S.A.
Wypełnij poniższe pole, by być z nami w kontakcie. Dzięki temu nic Ci nie umknie i nie ominie Cię start programu. To nic nie kosztuje, a zapewnia mnóstwo okazji do zysku na każdym polu.
Administratorem Twoich danych jest Nordzucker Polska S.A., kontakt: info@agripartner.pl Twoje dane będziemy przetwarzać w celu kontaktu na podany adres ws. programu „Agripartner”. Możesz zawsze wycofać zgodę na kontakt, np. pisząc na ww. adres lub skorzystać z linku w stopce wiadomości od nas. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak chronimy Twoje dane.
DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ
AGRIPORTAL